LASER TERAPIE LASOCARE 

Kombinace laserového paprsku LASOCARE s Lasocare gelem
je považována za nejúčinnější způsob omlazování a léčby problémů a defektů pleti.

  • hloubková regenerace pleti ošetření akné, jizviček, oparů
  • vyhlazování vrásek
  • zpevnění žilek, aktivace kolagenu
  • zpevnění a vyhlazování pokožky těla, anticelulitidní program
  • návrat vitality unavené,poškozené pleti, po opalování,depilaci,...
  • zklidnění,zvýšení odolnosti
  • vyrovnání kyslíkového dluhu pleti - okysličení, hydratace,...
  • odplavení škodlivin,prozáření pleti
  • sestavení individuálních programů
  • + gel Lasocare pro domácí ošetření 365,-

 

Kdy použít LASOCARE®?

LASOCARE® se aplikuje u klientek, u nichž se projevuje sklon k tvorbě vrásek, nevyrovnanému vyživování povrchu pleti, zanášení pórů, trudovitosti a projevům tzv. nečisté pleti.
Metoda využívá přirozených vlastností vzácných mléčných enzymů a dobře se snáší se všemi běžnými kosmetickými přípravky a postupy. Případné zrůžovění citlivých typů pleti je přechodně způsobeno zlepšením mikrocirkulace krve a je možno jej označit za pozitivní reakci organismu.
Naruší LASOCARE® kosmetický postup?
Praktické provedení metody LASOCARE® představuje doplnění pracovní metody kosmetičky, tedy žádnou změnu dosavadních zvyklostí. Aplikaci metody LASOCARE® je proto možno vsunout do jakéhokoli pracovního postupu ošetření pleti. Vyžaduje však investici 8-10 minut času.

Jak použít LASOCARE®

Nejprve se provede očištění povrchu některou z běžných metod, odpovídající stupni znečištění pleti.
Do takto připravené pleti se důkladně vmasíruje malé množství gelu LASOCARE®.
Bezprostředně po vmasírování gel aktivujeme laserem LASOCARE® přesně stanovené vlnové délky 645 nm (důležité!!). Na výkon laseru nejsou kladeny žádné mimořádné nároky, pokud laserová sonda emituje správnou vlnovou délku 645 nm, postačí výkon již od 4 mW. Doby osvitu laserem se pohybují okolo 6 až 10 minut. Aktivace poskytne fotocitlivému gelu dostatek počáteční energie.
V kosmetickém ošetření se pak pokračuje obvyklým způsobem, tedy například maskou, masáží, výživným či ochranným krémem a pod.
Od tohoto okamžiku je nutno dodávat pleti pravidelně malé množství čerstvého gelu.
To provádí zákaznice v rámci každodenní či každovečerní péče. Klientka si proto tubičku gelu s obsahem cca 12,8 ml zakoupí a odnese domů.
Uvedené množství gelu jí pak postačí na přibližně 30 dalších aplikací.
V případě, že bude přísun gelu přerušen na více, než 24 hodin, je nutná opětovná aktivace laserem v kosmetickém salonu.

 

Co pak?

Po vypotřebování gelu, tedy za jeden měsíc, je první regenerační cyklus ukončen. Dosavadní zkušenosti ukazují, že klientky oceňují pocit svěžesti, prokysličení a zejména jemnou tonizaci pleti, která se zřetelně projevuje na vyhlazení jemných vrásek a nerovností. Pro udržení tak dobrých výsledků doporučujeme opakovat tyto cykly pravidelně každý měsíc.

LASER

    Je to zdroj koherentního, monochromatického a polarizovaného světla. To znamená, že světlo kmitá v jedné rovině a jedné dané vlnové délce.

    Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má, jak známo, pro živé buňky zásadní význam. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran. Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, v jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.

Lasocare    Laserové ošetření účelně doplňuje speciální laserová kosmetika . Je to proto, že laser svým působením dodává energii některým látkám, které jsou v přípravcích použity a jsou citlivé na laserové světlo.

Metoda Lasocare  
Po vmasírování speciálního gelu do hloubky kožních pórů dojde pomocí laserového paprsku k nastartování reakce, jejímž výsledkem je intenzivní okysličení pleti, jenž je jinými metodami prakticky nedosažitelné. Výsledkem je rychlá regenerace jednotlivých vrstev pleti, což se projeví stejnoměrným vypnutím pleti, částečným vymizením drobných vrásek a zmenšením hloubky vrásek větších.

Tři základní efekty:
 A) Analgetický efekt:

Bolest je nepříjemný, smyslový a pocitový zážitek, který je spojen s aktuálním nebo potenciálním poškozením tkáně.

Nocisensory („spící senzory") jsou receptory s vysokým prahem, registrující potenciální fyzikální nebo chemická podráždění poškozené tkáně.  Laser  ovlivňuje uvolňování endogenních opiátů,  a tak je  dosaženo žádoucího analgetického efektu.

B) Protizánětlivý efekt:

Laser při cílené aplikaci aktivuje přirozené reparační procesy, kterými organismus na probíhající zánět reaguje. Působením laseru jsou aktivovány všechny buňky, které se na protizánětlivé reakci organizmu podílejí. (lymfocity, monocyty, fibroplasty, polymorfonukleární  buňky)

C) Biostimulační efekt:

Biostimulační efekt je významný při hojení. Hojení je jedním ze základních biologických procesů, který umožňuje zachování organismu při poškození orgánů nebo tkání.

 

 
Novinky:
Přidejte si nás na Facebooku

 

Přidejte si nás na Facebooku a pomozte nám tak rozšířit naší komunitu, na Facebook budou také zasílány novinky týkající se akcí a našeho studia.

S pozdravem Studio SORIA :-)

 

 

 


TIENS-tradiční čínská medicína

-přípravky :

- k upevnění zdraví,očistě organismu

- ke zvýšení vitality, intelektových schopností

(vhodné pro studenty)

- k úpravě hladiny lipidů, sacharidů v krvi

- ke zrychlení metabolismu, redukci hmotnosti

- řešící poruchy krevního tlaku,...