Roll Lift Massage 

 


Germanium je chemický prvek s podobnými vlastnostmi jako křemík. Získává se z minerálu zvaného germanit (69 % Ge) a nachází se rovněž v uhlí, argyroditu a jiných minerálech.
Podle různých vědeckých studií je germanium považováno za zásadní prvek pro lidský organismus i naši planetu. Dnes není pochyb o jeho vynikající schopnosti jakožto polovodiče a právě této vlastnosti využívá Roll & Lift Massage.


Jak působí? Jaké má blahodárné účinky?

Náš současný životní styl... ve městě a stres vystavují kůži útoku tisíců volných radikálů a umělému elektromagnetickému vlnění, které ji poškozují.
Dnešní znečištění životního prostředí způsobené elektronickými přístroji, automobily, klimatizací atd. způsobuje nerovnováhu ve vzduchu (přebytek kladných iontů nad zápornými), která působí na pleť i tělo.

Germanium může pomoci vyrovnat v kůži kladné ionty se zápornými, což je klíčem k zachování její krásy a mládí.

ROLL & LIFT


Co je vlastně ionizace vzduchu?

S ionty se setkáváme od prvního nadechnutí, každé prostředí je ionizováno. Na naše zdraví má ale zásadní vliv fakt, zda v ovzduší panuje iontová rovnováha nebo nikoliv.

V přírodě jsou kladné i záporné ionty většinou v rovnováze, v místech s vyšší koncentrací záporných iontů (aniontů) se nám pak dýchá nejlépe. Anionty převažují u tekoucí vody, ráno v lese, na mořském pobřeží apod.

Naopak civilizace způsobuje, že vzduch je nabitý převážně kladnými ionty.

Nedostatek aniontů činí vzduch těžkým a špatně dýchatelným. Nejde ale pouze o situaci v rušných velkoměstech.

Nezdravý vzduch je dnes prakticky v každé domácnosti a kanceláři - kopírky, počítače, televizory, umělá okna, chemické výpary z čisticích prostředků, syntetické koberce, klimatizace - to vše má za následek ovzduší, pro které naše tělo není stavěno. Proto, abychom byli zdraví a cítili se svěží, potřebujeme záporné ionty, které lze vytvořit uměle právě pomocí ionizátoru vzduchu.


Tento výjimečný „nástroj" na profesionální obličejovou masáž v sobě spojuje blahodárný účinek germania a jeho polovodičové technologie, která přenáší energii dvaačtyřiceti černými body, a propracovaný tvar masážního válečku.

 

 

 
Novinky:
Přidejte si nás na Facebooku

 

Přidejte si nás na Facebooku a pomozte nám tak rozšířit naší komunitu, na Facebook budou také zasílány novinky týkající se akcí a našeho studia.

S pozdravem Studio SORIA :-)

 

 

 


TIENS-tradiční čínská medicína

-přípravky :

- k upevnění zdraví,očistě organismu

- ke zvýšení vitality, intelektových schopností

(vhodné pro studenty)

- k úpravě hladiny lipidů, sacharidů v krvi

- ke zrychlení metabolismu, redukci hmotnosti

- řešící poruchy krevního tlaku,...