SEXY MASCARA - NÁTĚR NA ŘASY 

Revoluční nátěr na řasy Sexy Look mascara, který vydrží až 2-3 týdny!

 

Semipermanentní nátěr Sexy look mascara je procedura, která dodává řasám objem, délku, barvu a tvar. Tato povrchová úprava je 100% vodě odolná,odolná proti rozmazání a trvá 2-3 týdny, často déle. Je ideální pro aktivní životní styl, stejně jako na zvláštní události, jako svatby a dovolené.

Sexy Look mascara je budoucnost pro Vaše řasy!

Jen jedna vrstva umožňuje udržovat nádherné, krásně tvarované, namalované řasy po dobu až 2-3 týdnů! Aplikace trvá přibližně 20-30 minut. Můžete mít 1 až 2 vrstvy pro přirozený vzhled nebo více vrstvách pro silnější mnohem dr amatičtější vzhled.

Sexy Look  mascara je:

100% vodě odolná. Dodává barvu. Modeluje řasy. Odděluje řasy. Zvětšuje objem řas. Prodlužuje délku řas.

Je to víc než mascara!

Jednoduše nádherné, krásně tvarované, namalované řasy, když se vzbudíte a i když jdete spát. Nízké nároky na údržbu, vysoký styl, to je odpověď na řasenku pro moderní ženy. Svěží, plné, tmavé, dlouhé řasy jsou nejžhavější trend této doby. Sexy Look mascara je ideální pro každou ženu, která nosířasenku, ale je unavená z každodenního používání. Mnoho našich klientů mají plné ruce práce a všichni mají jedno společné - chtějí vypadat a cítit se co nejlépe každý den.

Klasická mascara  je jen dočasná.   Sexy Look mascara trvá týdny!

Sexy Look mascara je ideální na dovolenou nebo na každodenní nošení. Ať už na maratón, tenis, nebo potápění v bazénu, se Sexy Look mascarou budete vypadat stále perfektně. Můžete si být jisté, že budete vypadat co nejlépe, bez ohledu na počasí nebo příležitost.

Sexy Look mascara je ideální řešení pro Vaše spodní řasy!

Sexy Look mascara dává ženám jejich spodní řasy zpět! Dvě nejčastěji kladené otázky: Jak nanášet řasenku na své spodní řasy? Jak se vyhnout rozmazání a rozmazání při nošení řasenky na spodních víčkách ?

Odpověď je Sexy Look  mascara!

 

 
Novinky:
Přidejte si nás na Facebooku

 

Přidejte si nás na Facebooku a pomozte nám tak rozšířit naší komunitu, na Facebook budou také zasílány novinky týkající se akcí a našeho studia.

S pozdravem Studio SORIA :-)

 

 

 


TIENS-tradiční čínská medicína

-přípravky :

- k upevnění zdraví,očistě organismu

- ke zvýšení vitality, intelektových schopností

(vhodné pro studenty)

- k úpravě hladiny lipidů, sacharidů v krvi

- ke zrychlení metabolismu, redukci hmotnosti

- řešící poruchy krevního tlaku,...