Universal Contour Wrap 

UC WrapPokud přemýšlíte o tom, jak se zbavit pár extra centimetů, můžete vždycky začít sportovat nebo zkusit nejnovější dietu, ale pokud chcete okamžitý výsledek rozhodněte se pro Universal Contour Wrap /univerzální konturní zábal/ a my Vám garantujeme, že ztratíte minimálně 15 centimetů za pouhé 2 hodiny – také perfektní pro specialní příležitost!

Toto nejspíš zní moc dobře na to, aby to byla pravda, ale sprůměrnou ztrátou 20-25 centimetrů již při prvním zábalu, jsme přesvědčeni, že budete nadšeni. Dokonce Vás můžeme uklidnit oznámením, že tato ztráta vydrží minimálně po dobu 30ti dnů, takže z toho budete mít užitek ještě dlouho po opuštění salónu.

Garance ztráty 15ti centimetrů
/jinak tento zábal neplatíte/
po minimální dobu 30ti dnů Co jiného můžete ztratit?

Universal Contour Wrap pomůže každému, kdo hledají nejlepší start zeštíhlovacího programu s cílem přemoci neposlušné zóny a docílit perfektní postavy. Bez ohledu na Váš tvar nebo velikost postavy se můžete spolehnout na náš unikátní způsob, jak vytvarovat a zpevnit tělo.

bližší informace www.ucwrap.com

 
Novinky:
Přidejte si nás na Facebooku

 

Přidejte si nás na Facebooku a pomozte nám tak rozšířit naší komunitu, na Facebook budou také zasílány novinky týkající se akcí a našeho studia.

S pozdravem Studio SORIA :-)

 

 

 


TIENS-tradiční čínská medicína

-přípravky :

- k upevnění zdraví,očistě organismu

- ke zvýšení vitality, intelektových schopností

(vhodné pro studenty)

- k úpravě hladiny lipidů, sacharidů v krvi

- ke zrychlení metabolismu, redukci hmotnosti

- řešící poruchy krevního tlaku,...